Pekmez & Tahin Kara Dut Pekmezi Ev Yapımı 1 Kg | %100 Katkısız ve Doğal
Pekmez & Tahin Kara Dut Pekmezi Ev Yapımı 1 Kg | %100 Katkısız ve Doğal

Kara Dut Pekmezi Ev Yapımı 1 Kg | %100 Katkısız ve Doğal

5,00
Fiyat : ₺189,90(KDV Dahil)

Türkiyede yetişen nadir meyvelerden olan siyah duttan yapılan kara dut pekmezimiz tamamen doğal katkısız ve ev yapımıdır. Herhangi koruyucu ve katkı maddesi içermemekte olup gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Pekmezimize güveniyoruz; Aynı gün kargolayıp lezzet ve koşulsuz iade garantisi veriyoruz. Beğenmezzeniz iade alıyoruz. 

Pekmezler arasında apayrı bir yeri olan ve yapımı en zahmetli, yapıldığı dut tedariği zor ürünlerden birisi olan kara dut pekmezi şifa kaynağıdır.  online yöresel mağazamızda  siyah dut pekmezinin satışına başlanmışladık. İnternet ortamında doğal ve katkı maddesiz pekmezi bulmak ise oldukça zordur. Bu noktada dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır.



Kara Dut Pekmezi Nasıl Yapılıyor ? Katkı Maddesi Varmı ?



İnsan sağlığına oldukça yararlı olan siyah dut pekmezi Bizim Yöre mağazası ile birlikte evlerinize doğal ve kusursuz bir şekilde gönderilmektedir. Olgunlaşan dutlar yerde serili bezlere dökülür. Bir çok kazanda çekirdeklerinden ayrılana dek kaynatılır. Kaynayan pekmezler bir süre bekletilmesinin ardından tekrar kaynatılır. Kaynayan ve kıvama gelen kara dut pekmezi güneşe reilir ve kıvamını alması için 1 hafta 10 gün arasında bekletilir. Daha sonra süzülerek bidonlara koyulup muhafaza edilir. Bu ve bunun gibi bir çok işlemler ile yapımı oldukça zor olan pekmez ortaya çıkar.


Siyah dut pekmezinin iyisi en taze ve doğal dutlardan elde edilenleridir. Bu noktada dut pekmezi alırken ürünlerde yer alması gereken bir kaç belgeye dikkat etmeli ve ürünlerin hangi şartlar altında nasıl gönderildiğini de araştırmalısınız.

Bizim Yöre mağazası olarak bir çok müşteriye bu güne kadar pekmez satışı sağlanmıştır. Müşteri odaklı çalışma prensibimiz devam etmektedir. Müşterilerin bir çok kuru gıda, pekmez, kayısı ve bir çok üründe ilk tercihi sürekli olarak Bizim Yöre mağazası olmuştur. Müşterilerin istedikleri kargo ile evlerine ulaştığı kara dut pekmezi sorunsuz bir şekilde kapınıza gelmekte ve açımınızın ardından doğal ve taze kokusu ile adeta sizleri mest edecek. 

Siyah dut pekmezi mide hastalıklarına iyi gelmektedir. Ağız ve boğaz hastalıklarında ilk tercih edilen doğal besinlerden bir tanesidir. Kansızlığı önlemesinin bir yana bebeklerin gelişiminde, bağışıklık sistamlerinin korunmasında pekmez önemli bir rol oynamaktadır. Kara dut pekmezi fiyatı satıcıların tedarik ettiği yere göre değişmek ile beraber Bizim Yöre mağazasında daima kalite standartları güvencesinde en uygun fiyat garantisi ile satışı sağlanmaktadır. Güvenli bir alışveriş deneyiminiz için mağazamızı tercih edebilir ve ürünlerin yanında gönderilecek olan sürprizlerden de faydalanabilirsiniz. 
 

Gramaj açıklaması

Tüm ürünlerimiz dökme harman olduğundan dolayı  sipariş ile birlikte brüt olarak tartılıp paketlenmektedir. Satışta bulunan tüm ürünlerimizi  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık  kutu ambalajlar veya  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık şeffaf bidon ambalajlara koyarak müşterilerimize yolluyoruz.  1 Kg’lık Şeffaf polietilen Kutu ambalajımız 30-55 Gram, 2 Kg’lık Kutu ambalajımız 90 Gram,  3 Kg’lık Kutu ambalajımız 100 Gram, 5 Kg’lık Kutu ambalajımız 120 Gram, 1 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız  80 Gram, 2 Kg’lık şeffaf bidon ambalajımız 95 Gram , 5 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız 125 Gram dara değere sahiptir. Özelikle istenilmediği taktirdi Ürünlerimiz bu özel kutu veya ambalajlar la da gönderilebilmektedir, net değere sahip ürünler özel şefaf polietilen ambalajlarla gönerilmektedir. Siparişlerinizin net değere sahip olan bu ambalajla özellikle gönderilmesini talep ederseniz sipariş sonrası lütfen iletişim kurunuz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR