"Bizim Yöre" ye verdiğiniz tüm siparişler ödeme onayı alındıktan sonra %95 oranında aynı gün kargolanır. Bu duruma istisna edilen bazı durumlar; Ürünün kişiye özel hediyelik paket tercihi, yufka efmek, tereyağı, peynir gibi bozulacak ürünlerin gönderimini çarşamba-cuma arasında kargoda kalma süresi dikkate alındığı için Cumartesi günü yapılmakta ürün müşterimize taze olarak gitmektedir. 

Kuru gıda ürünlerinin muhafaza ve depolaması göz önüne alındığında ürünlerimizi sipariş alındıktan hemen sonra paketleyip yolluyoruz. Öğlen 12.00 a kadar olan siparişlerinizi %95 oranında aynı gün içerisinde kargolamak için elimizden geleni yapıyoruz. Hızımız ve kalitemiz firmamızın en belirgin özelliği ve rakiplerimizden ayıran en önemli farkımızdır.

Doğunun incisi kayısının başkenti Malatya'dan kargo gönderimi yapmaktayız. Teslimat adresinin Malatyaya uzaklığına göre de kargo şirketi 24 saat - 72 Saat içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Çalıştığımız tüm kargo şirketleri Cumartesi günleri saat 13.00'a kadar çalışmaktadır. Bu nedenle Cumartesi 10.00'a kadar verdiğiniz siparişleri aynıgün çıkartmak için çalışacağız. Bu hususu belirtirken önemli bir konu ise size teslim edilecek kargolarda Cumartrsi günü adresinize yapılacak teslimatların bu nedenle Pazartesi gününe sarkması ihtimali olduğunu da unutmayınız. Resmi tatil vünlerinde milli ve dini bayramlarda kargo gönderimi ve teslimat yapılmamaktadır.

Talep ettiğiniz ürünlerin tamamı tarafımızca anlama yapılan kargo firmaları ile yollanmaktadır. Karşı ödemeli kargoların ücreti ve kapıda ödeme ücreti alışveriş esnasında tahsil edilir ve telimat esnasında herhangi bir süpriz ücret ile karşılaşmazsınız.

Teslimat esnasında paketinizde hasar olduğunu düşünüyorsanız kargo dağıtım personeline Hasar Tazmin Formu düzenletiniz. 

Bizimyore.com.tr güvenilir doğal ve yöresel ürünler satan online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. 

Hertürlü problem sorun anında veya soru ve önerileriniz için lütfen iletişime geçiniz...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR