Biz Kimiz ? Neresi Bizim Yöre ?

Bizim Yöre, doğunun incisi kayısı diyarı MALATYA başta olmak üzere, yöresinde bulunan  taptaze, doğal ve yöresel lezzetleri müşterilerinin beğenisine sunan alışveriş sitesidir.


Bundan 10 yıl önce küçük bir depo ile başlayan yolculuğumuzda perakende ve toptan olarak kuru gıda pazarlamasında, önce Malatya'nın ve bölgenin şimdi ise Türkiyenin en büyük online yöresel mağazası olduk ! Malatya / Darende / Balaban beldesinde 100 lerce meyve ağacı bulunan  Küküğün Kayısı çiftliğinde yetişen kayısısları "Bahçemizden Gelen Doğal Lezzet" mottosu ile sunmanın heyecanını yaşıyoruz !  

Halihazırda Malatya şirepazarı ve Yeşilyurtta bulunan 500 M2 lik 2 işletmesi, 10 dan fazla personeli ile sizlere en doğalı en leziz tadları Bizim Yöreden yollamaya devam ediyoruz...


Kayısının hasını, Pekmezin safını, sütün en son sağılanını, Yumurtanın gezip eğlenen tavuktan olanını, kuru meyvenin endoğalını ve daha nicelerini siz değerli müşterilerimize ulaştırmak için var gücümüzle çalışıp arayıp tarayıp buluyoruz, aralarından standartlarımıza uygun olanları özenle seçiyoruz kargolayıp yolluyoruz.


MALATYA yöresi merkez olmak üzere
, Elazığ, Adıyaman, Maraş, Antep, Urfa şehirlerinden bizimle aynı yolda yürüyen üreticilerden topladığımız birbirinden leziz harika ürünleri incitmeden, üzmeden özenle paketleyip evinize yolluyoruz.


Ürünlerimizi kargoya verirken; Buz aküleri, Isı yalıtımlı özel köpük kutular, Alüminyum koku önleyici ambalajlar kullanıyoruz.


Kayısı ve binbir çeşidinin âlâsını, hizmetin de âlâsıyla sunuyoruz.


Arkadaşınız size birşey ikram etti tadınıda çok beğendiniz aradınız ama bulamadınız değilmi ? Siparişiniz sizi memnun etmeyip beklentilerinizi karşılamadı mı ? Neden belirtmenize gerek yok Ücretsiz iade edin ! Her türlü soru ve önerileri ve isteklerinizi duymak için Müşteri ekibimiz ile her zaman yanınızdayız....

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR