Kayısı ÇekirdeğiÇikolatalı Kayısı Çekirdeği Draje 1 Kg
Kayısı ÇekirdeğiÇikolatalı Kayısı Çekirdeği Draje 1 Kg

Çikolatalı Kayısı Çekirdeği Draje 1 Kg

5,00
Fiyat : ₺299,90(KDV Dahil)

Kayısı başkenti olarak yalnızca ülkede değil dünyada adını duyuran Malatya’nın farklı yörelerinde sadece kayısının kendisine değil, şifa dolu kayısılardan üretilen yan ürünlerin de son derece beğenildiğini biliyoruz. Bu ürünler arasında yer alan kayısı çekirdekli draje ise şekerleme çeşitleri arasında çok özel bir yere ve yaratıcı bir ikramlık formuna sahip olmasıyla dikkatleri çekiyor.

 

Kayısı Çekirdekli Draje Nasıl Üretilir?

Kayısının ana vatanı olan Malatya’da organik tarıma uygun oluşturulan meyve bahçelerinde etli, iri, sulu ve mis kokulu kayısı taneleri toplanıp, bu kayısıların kaliteli çekirdekleri drajeye dönüştürmek üzere ayrılır. Temizlenen ve kurulanan çekirdekler ağza layık lezzeti ve güvenilir tazeliği bozulmadan leziz draje çikolatasıyla kaplanır. İkrama ve kolay taşınmaya uygun bir forma dönüştürülen kayısı çekirdekli draje görüldüğü gibi özel üretim süreçlerinden son derece kaliteli bir şekilde geçer.

İster çocuklarınız için faydalı şekerlemelikler, ister Malatya’nın kendine has aromasını çikolatanın herkesçe beğenilen tadıyla birleştiren bir ürün arıyor olun, doğallık içindeki ürünümüz son derece ideal bir tercih olmaktadır.

Kayısı Çekirdekli Draje Tüketmenin Avantajları Nelerdir?

Kayısı çekirdeğinin ayrı, draje çikolatasının apayrı faydaları ve lezzeti olup, ürünümüzü tüketmeniz halinde tüm bu bileşenlerin doğal içeriği sizinle birlikte olacaktır:

  • Kayısı çekirdeği kalp damar dostu besinlerden biri olarak dikkat çekerken, çikolatanın da aynı şekilde kalp sağlığı için koruyucu olduğu bilinmektedir.
  • Kayısı çekirdeğinin yoğun E vitamini içeriğiyle cildi güzelleştirmesinin yanı sıra çikolatanın da insana güzellik veren yiyecekler biri olarak sayılması da etkileri arttırmaktadır.
  • Kayısı çekirdeğinin özel bir yağ türü içeriyor olması draje çikolatasının enerji değeri yüksek bir ürün olmasıyla birleştiğinde ortaya son derece faydalı bir enerji kaynağı çıkmaktadır.
  • Ağzı tatlandırıp enerji depolarken tamamen doğal ürünlerle besleniyor olmanızın güvenini, istediğiniz zaman çocuklarınızla da paylaşabilirsiniz.

 

 

 

Hem kendinizi şımartmak, hem kahve saatlerini zenginleştirmek hem kaliteli bir ikramlıkla davetlisi olduğunuz evleri memnun etmek için mutlaka denemeniz gereken ürünler arasında kayısı çekirdekli çikolata drajesi ürününe yer vermelisiniz. Her ne kadar ideal ve orijinal tarife sadık kalınarak hazırlansa da herhangi bir sebeple vazgeçmeniz halinde hiçbir şart olmadan ürünü iade edebilirsiniz.

Gramaj açıklaması

Tüm ürünlerimiz dökme harman olduğundan dolayı  sipariş ile birlikte brüt olarak tartılıp paketlenmektedir. Satışta bulunan tüm ürünlerimizi  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık  kutu ambalajlar veya  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık şeffaf bidon ambalajlara koyarak müşterilerimize yolluyoruz.  1 Kg’lık Şeffaf polietilen Kutu ambalajımız 30-55 Gram, 2 Kg’lık Kutu ambalajımız 90 Gram,  3 Kg’lık Kutu ambalajımız 100 Gram, 5 Kg’lık Kutu ambalajımız 120 Gram, 1 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız  80 Gram, 2 Kg’lık şeffaf bidon ambalajımız 95 Gram , 5 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız 125 Gram dara değere sahiptir. Özelikle istenilmediği taktirdi Ürünlerimiz bu özel kutu veya ambalajlar la da gönderilebilmektedir, net değere sahip ürünler özel şefaf polietilen ambalajlarla gönerilmektedir. Siparişlerinizin net değere sahip olan bu ambalajla özellikle gönderilmesini talep ederseniz sipariş sonrası lütfen iletişim kurunuz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR