Gün Kurusu KayısıÇikolata Kaplamalı Gün Kurusu Kayısı 1 Kg | Deneyin Aşık Olacaksınız !
Gün Kurusu KayısıÇikolata Kaplamalı Gün Kurusu Kayısı 1 Kg | Deneyin Aşık Olacaksınız !
Gün Kurusu KayısıÇikolata Kaplamalı Gün Kurusu Kayısı 1 Kg | Deneyin Aşık Olacaksınız !

Çikolata Kaplamalı Gün Kurusu Kayısı 1 Kg | Deneyin Aşık Olacaksınız !

5,00
Fiyat : ₺124,90(KDV Dahil)

Hem ikramlık hem hediyelik hem de kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmak için özel ve sağlıklı bir seçenek arıyorsanız en doğru yerdesiniz. Çünkü organik malzemelerle hazırlanan çikolata kaplamalı kayısı ürünü ve damak tadına uygun seçenekleri sayesinde ağzımızı tatlandırmak hiç olmadığı kadar doğal ve sağlıklı!

 

Çikolata Kaplamalı Gün Kurusu Kayısı Nasıl Hazırlanır?

Kayısı dendiği an yalnızca ülkemizde değil dünyada akla ilk gelen yer olan Malatya'da sizler için her biri özel olarak meyve bahçelerinde bol sevgi ve ilgiyle yetiştirilen kayısılar, en güzellerini seçmek kaydıyla tek tek toplanırlar.

Toplanan kayısıların kaplanacağı leziz çikolatalar için ise sütünden kakaoya kadar her biri A sınıfı kaliteye sahip doğal ürünler bir araya getirilir. Çikolatanın ağızda bıraktığı yumuşak tadı sevenler için sütlü, kakao aromasını sonuna kadar yaşamak isteyenler için bitter seçenekleriyle hazırlanan çikolatalar, üzerini kaplamak üzere ideal formülle, kayısılarla buluşturulur.

Çikolata Kaplamalı Gün Kurusu Kayısı Tüketmenin Avantajları Nelerdir?

İkramlık bir tatlı sunmak istediğiniz veya özel günlerde davetli olduğunuz yerlere eliniz boş gitmek istemediğinizde hem sağlıklı hem de kalitesi güvenilir bir ürün bulmak, tüm bu sanayi toplumu içerisinde son derece güç olabilir. Yöresel ürünleri modern tariflerle bir araya getirmiş bir ürünle ikramlarınızı etkileyici kılmak istediğinizde, tüketime hazır ürünümüz son derece avantajlı olacaktır. Sütlü veya bitter çikolatalı kayısı tüketmek pek çok farklı besinin temel yapı taşlarını ve sağlık açısından faydalarını aynı anda almayı sağlayacaktır:

  • Hangi türünü seçerseniz seçin çikolatanın içerisindeki kakao yağı sayesinde kalp ve damar sağlığı dostu olduğu bilinmektedir.
  • Kayısı doğal şeker kaynağı olurken, bu enerji kaynağının çikolatayla birleşmesi gün içinde çok daha enerjik hissetmenizi sağlayacaktır.
  • Çikolatalı kayısı kalori bakımından piyasadaki hazır ürünlere kıyasla çok daha idealdir ve sınırlı miktarda tüketimi, diyetlere engel olmayacaktır.
  • Hem çikolatanın hem kayısının cilt güzelliği için önemli bileşenler sağladığı bilinmektedir.

Siz de ister tatlı krizlerini en sağlıklı ve keyifli şekilde geçirmek, ister akşamüstü kahvelerini bir parça daha tatlandırmak, ister özel günleri unutulmaz kılmak adına bitter veya sütlü çikolata kaplı kayısı ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

 

 

Ürünlerimizi doğallığına ve lezzetine olan sonsuz güvenimiz nedeniyle koşulsuz iade garantili ve özel ambalajlar içerisinde, kişiye özel göndermekteyiz.