Kuru MeyveBesni Peygamber Kuru Üzümü 1 Kg | Yeni Mahsül Taze Ürün
Kuru MeyveBesni Peygamber Kuru Üzümü 1 Kg | Yeni Mahsül Taze Ürün
Kuru MeyveBesni Peygamber Kuru Üzümü 1 Kg | Yeni Mahsül Taze Ürün

İri taneli Sarı (Besni Peygamber) Kuru Üzümü 1 Kg ( İri Taneli Üzüm ) | Yeni Mahsül Taze Ürün

5,00
Fiyat : ₺199,90(KDV Dahil)

Adıyaman besni ilçesinde yetişen iri siyah ve sarı üzümlerden kurutularak elde edilen besni üzümü yöresinin en güzel lezzetleri arasında yer alır. Ürünümüz yeni mahsül ve tazedir. Aynı gün kargoluyor, %100 lezzet garantisi kapsamında beğenmezseniz kesinlikle iade alıyoruz. 

Tamamen doğal bir yapıda olan ve vücut için muhteşem faydalar gösteren ürünlere bir yenisi daha eklendi. Doğal ürünler üzerinde yapılan araştırmalarla sağlıya yön vermeyi hedefleyen kurumlar Besni peygamber üzümü üzerinde yaptıkları deneylerde muhteşem sonuçlar ile karşı karşıya kaldılar.

İçeriğinde A, B1, B2 ve C vitaminleri barındıran bu üzüm günlük vitamin ihtiyacınızın çok büyük bir kısmını tek başına karşılayabilir. İçeriğinde oldukça yüksek miktarda potasyum ve magnezyum bulunmaktadır. İnsanlarda bağışıklık sisteminin güçlenmesinde çok etkili bir doğal üründür. Özellikle kış aylarında düzenli olarak tükettiğiniz takdirde grip ya da nezle gibi yaygın hastalıklardan kolayca korunmayı başarabilirsiniz.


Besni Peygamber Üzümü Nasıl Üretiliyor?


Vücudumuz için muhteşem etkileri olan bu ürünün bizlere ulaşma sürecinde yapılması gereken bir dizi işlem bulunmaktadır. Biraz zahmetli işlemler olsa da sonucunda ortaya çıkan harika bir ürünün oluşu herkesi motive etmeye yeter. İlk etapta bu üzümler bağ makası ile kesilerek toplanmaktadır. Toplanma aşamasında sonra üzümlerin tanelere ayrılma işlemi gerçekleşmektedir.

Elde edilen üzün taneleri doğal zeytinyağı ile harmanlanmaktadır. Zeytinyağı ile harika bir ikili olan üzüm, güneşin altında kuruması için bırakılır. Yaklaşık olarak 1 haftada üzümlerin kuruması ile birlikte Besni peygamber üzümü tüketime hazır hale gelmektedir. Vücut üzerindeki faydalarını görmek isteyen kişiler, gün içerisinde istedikleri saatlerde bu mucizevi ürünü tüketebilirler.

Besni Peygamber Üzümü Nereden Alınır?

Günlük hayatlarında doya doya tüketebilecekleri doğal ürünleri en uygun fiyatlardan almak isteyen kişiler için sitemiz muhteşem bir adrestir. Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı doğaldır ve vücuda olan faydalarını maksimum seviyelerde gösterir. Bu konuda oldukça seçici olan firmamız gelen her ürünü inceler ve sonrasında satışa çıkarır.

 

 

Bizim Yöre Sitemizden verilen siparişler her zaman piyasanın en uygun fiyatlarıyla tamamlanabilmektedir. Firmamızın 10 yılı aşkın süredir hizmet veriyor oluşu ve binlerce müşterimizim olması ekonomik fiyatlarla hizmet vermemizi sağlamaktadır. Sizler de Besni peygamber üzümü almayı düşünüyorsanız ve güvenli bir internet sitesi arayışı içerisindeyseniz sitemizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sitemiz ürünlerinin tamamında koşulsuz olarak iade imkânı sunar ve alışverişlerinizi güvence altına alır.

Gramaj açıklaması

Tüm ürünlerimiz dökme harman olduğundan dolayı  sipariş ile birlikte brüt olarak tartılıp paketlenmektedir. Satışta bulunan tüm ürünlerimizi  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık  kutu ambalajlar veya  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık şeffaf bidon ambalajlara koyarak müşterilerimize yolluyoruz.  1 Kg’lık Şeffaf polietilen Kutu ambalajımız 30-55 Gram, 2 Kg’lık Kutu ambalajımız 90 Gram,  3 Kg’lık Kutu ambalajımız 100 Gram, 5 Kg’lık Kutu ambalajımız 120 Gram, 1 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız  80 Gram, 2 Kg’lık şeffaf bidon ambalajımız 95 Gram , 5 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız 125 Gram dara değere sahiptir. Özelikle istenilmediği taktirdi Ürünlerimiz bu özel kutu veya ambalajlar la da gönderilebilmektedir, net değere sahip ürünler özel şefaf polietilen ambalajlarla gönerilmektedir. Siparişlerinizin net değere sahip olan bu ambalajla özellikle gönderilmesini talep ederseniz sipariş sonrası lütfen iletişim kurunuz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR