Lokum & ŞekerlemeSultan Lokumu 1 Kg | Haftalık Taze Üretim
Lokum & ŞekerlemeSultan Lokumu 1 Kg | Haftalık Taze Üretim

Sultan Lokumu 1 Kg | Haftalık Taze Üretim

5,00
Fiyat : ₺39,90(KDV Dahil)

Hindistan ceviziyle kaplanmış pofuduk bir lezzet bombası olan sultan lokumu hem ağza alındığı anda eriyip giden yumuşak yapısı hem de vanilya aromalı hafif tadıyla tatlı saatlerinin favori yardımcılarından biridir. Bizim Yöre aracılığıyla alacağınız sultan lokumunun en büyük avantajı ise rakipsiz tazeliği olan ürünlerimizin haftalık olarak tedarik edilmesi ve mümkün olan en taze şekilde sizlere getiriliyor olmasıdır.

 

Sultan Lokumu Nasıl Üretilir?

Un, yağ, şeker, nişasta gibi her bir malzemesini en iyi tedarikçiden en doğal olanından temin ettiğimiz sultan lokumu için denenmiş ve gelenekselleşmiş tarifleri takip ediyoruz. Biliyoruz ki iyi tatlılar yalnızca iyi malzemeyle ortaya çıkar ve sevilen bir ürün ortaya koymanın sırrı malzemenin en ham halinden başlar. Bu sebeple içeriğinin doğallığına güvenebileceğiniz sultan lokumu ürünümüzde, tıpkı firmamızdan temin edeceğiniz her üründe olduğu gibi hiçbir kimyasal veya koruyucu madde kullanılmaz.

Yumuşak kıvamlı bir şekerleme türü olan sultan lokumunun hem ekstra aroma olmaksızın verdiği hafif sütlü tadı hem de Hindistan ceviziyle yoğunlaşan iştah açıcı kokusu pek çok müşterimizin bağımlısı olduğu tatlardan birine dönüşmesini sağlar.

Sultan Lokumu Siparişi Nasıl Gelir?

Siparişinizi oluştururken eminiz siz de farkımızı merak ediyor, ürünümüzün benzerlerinden ne gibi noktalarda ayrıldığını bilmek istiyorsunuz. Sultan lokumu yapımı ile hem tecrübeden gelen el lezzetini hem de modern üretim tesislerinin steril koşullarını birleştirmekte olup, en büyük farkımız ise ürünümüzün haftalık üretilmesinden gelen tazeliği oluyor. Böylece ilk yapıldığı anın tadı ve aromasıyla size gelen lokumlar çay ve kahve saatlerine bambaşka bir şıklık, bambaşka bir keyif katıyor.

Her ne kadar tüm damak tatlarına uygun şekilde standart tariflerle hazırlanıyor olsa da sizin için uygun olmadığını düşünmeniz halinde koşul şart gözetmeksizin lokumların iadesini kabul ediyor, böylece size verdiğimiz hizmetlere gönül rahatlığıyla sipariş verme konforunu eklemiş oluyoruz.

 

 

İkramlık olarak sunabileceğiniz gibi ailenizle de güvenle paylaşabileceğiniz sultan lokumu beyaz rengiyle eminiz kahvenizin yanına şıklık, ağzınıza mükemmel bir tatlılık verecek. Size özel paketlenen ve haftalık üretim avantajına sahip tazecik şekerlemelerimize bir an önce ulaşmak için zaman kaybetmeden siparişinizi oluşturmanızı öneririz.