Merhaba değerli müşterimiz, Şirket prensiplerimiz gereği yaptığımız ticarette ilk amacımız PARA KAZANMAK DEĞİL SİZLERİN GÜVENİNİ KAZANMAKTIR.

 

Tüm Ürünlerimizi %100 müşteri memnuniyeti kapsamında sizlere ulaştırıyoruz. ALDIĞINIZ ÜRÜNLERİN BİRİNİ VEYA BİRKAÇINI KOŞULSUZ DEĞİŞTİRME, İADE ETME VE PARANIZI GERİ ALMA GARANTİSİNİ VERİDİĞİMİZ BELİRTMEK İSTİYORUZ.

 

Bu kapsamda İade politikamız ve N11, Gittigidiyor, Trendyol' da bulunan pazaryeri mağazalarımız da ve Google İşletme Profilimize yazılan yorumları aşağıdan okuyabilir. Görsellerin altındaki linklere tıklayıp sayfalarda inceleyebilirsiniz....

 


  N11 Yorumlarımız ;

 

 

  Gittigidiyor Yorumlarımız ;

 

 

  Trendyol Yorumlarımız ;

 

 

  Google İşletme Profili Yorumlarımız ;

 

 

  Müşteri Memnuniyeti Prensiplerimiz ;

 

 

 

 

 

 


DUYURU:
Son zamanlarda Müşterilerimiz bizimyore.com.tr de satılan ürünlerin  N11, Gittigidiyor, Trendyol gibi pazaryerlerine göre % 20 daha uygun satmamızın nedenlerini sormaktadırlar.


CEVABEN:
 Bu tür pazaryerleri satıcılardan satış başına %20 lere yakın komisyon ve bir dizi ek ücretler talep etmektedir. Biz bizimyore.com.tr de bu komisyon farkını müşterilerimize indirim olarak sunarak sizlerin kazanmasını sağlıyoruz.