Kuru MeyveMürdüm Eriği Kurusu 1 Kg | Yeni Mahsül Taze Malatya Yöresel Ürünü
Kuru MeyveMürdüm Eriği Kurusu 1 Kg | Yeni Mahsül Taze Malatya Yöresel Ürünü
Kuru MeyveMürdüm Eriği Kurusu 1 Kg | Yeni Mahsül Taze Malatya Yöresel Ürünü
Kuru MeyveMürdüm Eriği Kurusu 1 Kg | Yeni Mahsül Taze Malatya Yöresel Ürünü

Mürdüm Eriği Kurusu 1 Kg | Yeni Mahsül Taze Malatya Yöresel Ürünü

4,86
Fiyat : ₺159,90(KDV Dahil)

Tam vaktinde toplanan Mürdüm eriği uygun ortamda güneş altında kurutulmaktadır. Sizlere ulaştırılmadan önce tek tek kontrol edilir ve en uygun şartlarda paketlenir. Ürünümüz yeni mahsül taze üretimdir. Ayrıca %100 Lezzet garantili olup beğenmadiğiniz taktirde iade talep ederek paranızı geri alabilirsiniz.

Ağız sulandıran yumuşak etli meyvesi ve tazeliği çağrıştıran kendine has tadıyla mürdüm eriği kurusu en sevilen meyve çeşitlerinden biri olarak bilinir. Mor kabuğu ile görenlerin anında iştahını açan mürdüm , sayısız antioksidan ve vitamin içeriğiyle aynı zamanda bir sağlık deposudur. Diyetisyenlerin de gözdelerinden olan bu ürünümüze siz de hem kendiniz hem sevdikleriniz için dolabınızda yer açabilirsiniz.


Mürdüm Eriği Kurusu Nasıl Üretilir?


Her meyvede söz konusu olduğu gibi mürdüm eriğinde de belirtilen besin değerlerini ve faydaları alabilmek için doğru ürün seçimi oldukça önemlidir. Sizlere yöresel ürünleri organik tarım şartlarına uygun olarak yetiştiren üretim ekibimiz, aynı özeni kaliteli ürünleri seçme konusunda da gösterir. Tam vaktinde toplanan erikler sizlere ulaştırılmadan önce tek tek kontrol edilir ve en uygun şartlarda paketlenir. Size ve sevdiklerinize içiniz rahat, güvenli bir şekilde meyvelerin ağız sulandıran tadını çıkarmak kalır.


Mürdüm Eriği Faydaları Nelerdir?


Lifli yapısı nedeniyle ara öğünlerde tüketildiği takdirde hazmı ve sindirimi düzenleyecek olan mürdüm eriğinin özellikle beslenme uzmanları tarafından kilo vermek isteyenlere tavsiye edildiğini duyabilirsiniz. Yanında ceviz, fındık gibi sağlıklı aperatiflerle birlikte tükettiğinizde daha da zenginleşecek olan besin değerleri içerisinde antioksidanlar hemen dikkat çekmektedir.

Hücresel yenilenmeyi ve doku onarımını destekleyen antioksidanlar için gençlik sırrı diyebiliriz. Mürdüm eriği kurusu faydaları ile dikkat çekmesini yalnızca antioksidanlara değil, bol miktarda içerdiği C vitaminine de borçludur.

İçerisinde bolca potasyum bulunduğundan özellikle kolesterolü yüksek olanlara ve kalp damar hastalığı olanlara mürdüm eriğini düzenli tüketmesi önerilir.


Mürdüm Eriği Kurusu Nasıl Tüketilebilir?


Meyve saatlerini daha keyifli kılmak için hemen tüketebileceğiniz eriklerimiz, ayrıca hoşaf gibi farklı tariflerde erik kullanmak isteyenlere de önerilir. İçine girdiği her tarifi doğallığı ve lezzet kalitesi sayesinde daha özel kılan mürdüm eriği kurusu, pek çok tatlının yapımında kullanım için uygundur. Bebekleriniz için hazırladığınız meyve pürelerinde eğer bebeğinizin gelişimi için doğru ürünü kullanmak istiyorsanız, natürel meyvelerimiz yine yardımınıza yetişecektir.

En çok yöresel ürün çeşitliliğine sahip olması ve yöresel ürün alışverişinde en çok tercih edilen sayfalardan biri olmasıyla sizlerin güvenini kazanan Bizim Yöre ailesi, mevsiminin en kaliteli kuru mürdüm eriklerini sizler için özenle yetiştirmekte ve paketlemektedir.

Gramaj açıklaması

Tüm ürünlerimiz dökme harman olduğundan dolayı  sipariş ile birlikte brüt olarak tartılıp paketlenmektedir. Satışta bulunan tüm ürünlerimizi  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık  kutu ambalajlar veya  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık şeffaf bidon ambalajlara koyarak müşterilerimize yolluyoruz.  1 Kg’lık Şeffaf polietilen Kutu ambalajımız 30-55 Gram, 2 Kg’lık Kutu ambalajımız 90 Gram,  3 Kg’lık Kutu ambalajımız 100 Gram, 5 Kg’lık Kutu ambalajımız 120 Gram, 1 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız  80 Gram, 2 Kg’lık şeffaf bidon ambalajımız 95 Gram , 5 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız 125 Gram dara değere sahiptir. Özelikle istenilmediği taktirdi Ürünlerimiz bu özel kutu veya ambalajlar la da gönderilebilmektedir, net değere sahip ürünler özel şefaf polietilen ambalajlarla gönerilmektedir. Siparişlerinizin net değere sahip olan bu ambalajla özellikle gönderilmesini talep ederseniz sipariş sonrası lütfen iletişim kurunuz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR