Malatya Yöresel PazarıKurutulmuş Dolmalık Biber 1 Bağ ( 50 Adet ) | Doğal Yeni Mahsül Taze Ürün
Malatya Yöresel PazarıKurutulmuş Dolmalık Biber 1 Bağ ( 50 Adet ) | Doğal Yeni Mahsül Taze Ürün

Kurutulmuş Dolmalık Biber 1 Bağ ( 50 Adet ) | Doğal Yeni Mahsül Taze Ürün

5,00
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)

Zeytinyağlı dolma dendiği zaman siz de bir anda acıkanlardansanız ya da kıymalı dolmalara asla hayır diyemiyorsanız, bu yemeklerin başrolü olan kuru dolmalık biber lezzetimizle tanışmalısınız. Siz de eskisi gibi yoğun lezzetli, kaliteli ve doğal kuru biberleri bulmakta zorlanıyorsanız, artık doğru ürünü daha fazla aramanıza gerek kalmadı. Her Bağda 50 Adet olarak gönderilen kurutulmuş biberlerimize hayran kalacaksınız.

Zeytinyağlı dolma dendiği zaman siz de bir anda acıkanlardansanız ya da kıymalı dolmalara asla hayır diyemiyorsanız, bu yemeklerin başrolü olan kuru dolmalık biber lezzetimizle tanışmalısınız. Siz de eskisi gibi yoğun lezzetli, kaliteli ve doğal kuru biberleri bulmakta zorlanıyorsanız, artık doğru ürünü daha fazla aramanıza gerek kalmadı.

Dolmalık Kuru Biber Nasıl Üretilir?

Yerli fidelerden organik tarıma uygun şekilde uzun süreçler ve büyük emeklerle elde edilen biberler, boyut ve tadının en ideal olduğu zamanında toplanır. Biberler toz ve topraktan arındırıldıktan sonra sap ve çekirdekleri tek tek, uzun uğraşlar sonucu ayıklanır. İplere dizilen biberler koruyucu kullanmaksızın Anadolu’nun kızgın güneşi altında kızarıp doyum olmaz tadını ve saklama ömrü uzun yapısını alana dek kurur.

Ne dikimi, ne yetiştirilmesi ne de kurutması aşamasında en ufak bir kimyasala ve ilaca maruz kalmayan biberler, sağlığınız açısından son derece güvenilir olduğu gibi acı – tatlı dengesi mükemmel olan tadıyla da herkesin beğenisi kazanır.

Dolmalık Kuru Biber Siparişi Nasıl Gelir?

 Siparişleriniz bağ şeklinde verilebilmekte olup, her kuru biber bağında tam 50 adet biber bulunmaktadır, bu da tekrar tekrar doyurucu ve geniş sofralar kurmanız için fazlasıyla yeterli bir porsiyon olacaktır.

Ürünler güvenli ve özel dizayn ambalajları içerisinde sağlıklı şekilde gönderilmektedir.

Dolmalık Kuru Biber Nasıl Saklanır & Tüketilir?

Güneşte kuruyarak suyunu kaybetmiş olan tazecik biberler, bu sayede bütün mevsimlerde keyifle yenebilmektedir. Ancak ürünün küf vb. istenmeyen durumlar olmaksızın uzun süre aynı lezzeti vermesi için size gelişi itibariyle kuru gıdaları sakladığınız ışıksız ve kuru bir rafta muhafaza etmeniz önerilir.

Kuru biber dolması yapımında pek çok kişi biberleri önce haşlanmış sudan geçirip daha rahat iç harç doldurarak sonrasında pişirmeyi tercih eder. Ancak ürünümüzün her haliyle tüketimi son derece keyifli olup parçalara ayırarak veya bütün halinde, zeytinyağlı veya kıymalı dolmalar haricinde de tüketilmesi mümkündür, burada söz konusu tamamen yaratıcılığınız ve damak tadınızdır.

 

 

Koşulsuz iade garantisiyle gönderdiğimiz özel paketlenmiş mis gibi kuru biber ürünümüzle Anadolu havasını el lezzetinizle birleştirerek gönül rahatlığıyla sofranıza taşıyabilirsiniz.