BaharatKırmızı Pul Biber 1 Kg Tatlı-Acı | Doğal 1. Kalite Lüx
BaharatKırmızı Pul Biber 1 Kg Tatlı-Acı | Doğal 1. Kalite Lüx

Kırmızı Pul Biber Tatlı-Acı | Doğal 1. Kalite Lüx

4,17
Fiyat : ₺149,90(KDV Dahil)

Kırmızı pul biber en güvenilir doğal tarım şartlarında özenle üretip en leziz hali ve Bizim Yöre güvencesiyle sizlere getiroruz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi aynı gün kargoluyor, ÜRÜNÜMÜZE GÜVENİYOR BEĞANMAZSENİZ KOŞULSUZ ŞARTSIZ İADE ALIYORUZ !

Hemen her yemeğin olmazsa olmazı, özellikle acı baharat tadını sevenlerin mutfağından hiç eksik etmediği kırmızı pul biber en güvenilir doğal tarım şartlarında özenle üretilerek Bizim Yöre güvencesiyle sizlere getiriliyor.

Güçlü bir baharat olan kırmızı pul biber özellikle bünyeye olan etkileriyle tercih edilirken soslardan salatalara yemeklerden mezelere sayısız tarifin lezzet sırrı olarak da bilinir.


Kırmızı Pul Biber Nasıl Yapılır ?


Anadolu’nun verimli topraklarında organik olarak yetiştirilen biberlerimiz, sıcak Anadolu güneşiyle kendiliğinden ve vaktine kadar yetişir. Bol vitaminli, bol mineralli biberler profesyonel ekibimiz tarafından toplanır, en olgun, en kaliteli olanları seçilip kurumaya bırakılır.

Büyük bir sabırla tek tek dizilen ve kurutulan biberler özel makinelerle ve hijyenik ortamlarda öğütülür, pul pul dökülen biberler özel düşünülmüş ambalajlar içinde kapınıza gelir. Görüldüğü gibi kırmızı pul biber nasıl yapılır sorusunun yanıtı görünen ötesinde bir zahmet ve emek demektir.

Kırmızı Pul Biber Faydaları Nelerdir?

Kırmızı pul biberin içine girmediği yemek neredeyse yok gibidir. Ancak faydalarını duyanlar için bu ürünümüz yalnızca bir baharat olmaktan çıkar ve adeta bir şifa kaynağına dönüşür.

Düzenli olarak tüketildiğinde yağ yakılmasını kolaylaştıran ve özellikle diyetlerde tavsiye edilen kırmızı pul biber zayıflatır mı sorusunun yanıtı elbette evet olacaktır. Yemeklerin içerisine eklendiği gibi bitkisel çaylara da eklenerek demlendiğinde, herkesin öğrenmek isteyeceği bir kilo verme suyuna dönüşür.

Bağışıklık sistemini desteklediği için özellikle kış mevsiminde tüketiminizi arttırmanız önerilir. Bol vitamin içerdiği için doğal bir koruyucudur.

Düzenli olarak yenen pul biberle birlikte tansiyon dengelenir, ağrı şikayetleri ortadan kalkar, kan üretimi desteklenir ve kanser dahi önlenebilir.

Neden Bizim Yöre Kırmızı Pul Biber Tercih Edilmeli?

Her doğal üründe olduğu gibi bir ürünün bahsedilen yararlarını da ünlü olmasını sağlayan tadını da ancak gerçekten %100 doğal olanı tercih ettiğinizde bulunursunuz. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz Bizim Yöre organik kırmızı pul biber sayesinde, marketlerdeki benzerleriyle asla kıyaslanamayacak doğallık ve lezzetle tanışabilirsiniz.

 

 

Ürünlerinin doğallığından gelen lezzetine ve kalitesinden gelen faydalarına inanan ekibimiz, memnun kalmamanız halinde ürünleri koşulsuz geri kabul eder. Siz de içiniz rahat, güvenilir alışverişin olduğu gibi buram buram lezzet kokan pul biberlerinizin de tadını çıkarabilirsiniz.

Gramaj açıklaması

Tüm ürünlerimiz dökme harman olduğundan dolayı  sipariş ile birlikte brüt olarak tartılıp paketlenmektedir. Satışta bulunan tüm ürünlerimizi  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık  kutu ambalajlar veya  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık şeffaf bidon ambalajlara koyarak müşterilerimize yolluyoruz.  1 Kg’lık Şeffaf polietilen Kutu ambalajımız 30-55 Gram, 2 Kg’lık Kutu ambalajımız 90 Gram,  3 Kg’lık Kutu ambalajımız 100 Gram, 5 Kg’lık Kutu ambalajımız 120 Gram, 1 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız  80 Gram, 2 Kg’lık şeffaf bidon ambalajımız 95 Gram , 5 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız 125 Gram dara değere sahiptir. Özelikle istenilmediği taktirdi Ürünlerimiz bu özel kutu veya ambalajlar la da gönderilebilmektedir, net değere sahip ürünler özel şefaf polietilen ambalajlarla gönerilmektedir. Siparişlerinizin net değere sahip olan bu ambalajla özellikle gönderilmesini talep ederseniz sipariş sonrası lütfen iletişim kurunuz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR