Kuru MeyveHünnap Kurusu 1 Kg | Doğal Yeni Mahsül Ürün
Kuru MeyveHünnap Kurusu 1 Kg | Doğal Yeni Mahsül Ürün

Hünnap Kurusu 1 Kg | Doğal Yeni Mahsül Ürün

3,86
Fiyat : ₺139,90(KDV Dahil)

Sınırları aşan ününü yalnızca egzotik tadında değil, saymakla bitmeyen faydalarına da borçlu olan kuru hünnap meyvesi doğallığına saygı duyulan ellerde, modern tarımın hijyeni ve organik tarımın güvenilirliğini birleştirerek hazırlanıyor. Bizim Yöre kalitesi ile en taze şekilde sizlere ulaştırıyoruz. 

Sınırları aşan ününü yalnızca egzotik tadında değil, saymakla bitmeyen faydalarına da borçlu olan kuru hünnap meyvesi doğallığına saygı duyulan ellerde, modern tarımın hijyeni ve organik tarımın güvenilirliğini birleştirerek hazırlanıyor.

Kuru Hünnap Meyvesi Nasıl Hazırlanır?

Faydalarıyla herkesin dilinde olan hünnap meyvesi asıl zamanında toplanmak üzere bereketli topraklarımıza ekiliyor, kimyasal ve ilaç kullanmaksızın sabırla yetiştiriliyor ve ideal zamanında toplanıyor.

Etli ve leziz hünnaplar bir bir toplanıp ayıklandıktan sonra güneşin kızgın ışığı altında suyunu kaybederek daha uzun süre kullanılmak üzere kurutuluyor. Üretimi gibi kurutma aşamasında da hiçbir koruyucu vb. kullanılmadığından sizlere organik lezzetin tadını çıkarmak kalıyor.

Kuru Hünnap Faydaları Nelerdir?

Her ne kadar kuru hünnap faydaları hakkında sonsuza dek konuşmak mümkün olsa da ürünün ön plana çıkan birkaç faydasından bahsetmeden geçmek olmaz:

  • Serbest radikallere karşı bünyeyi koruyucu etkilere sahip antioksidanlar içerir,  bu da kansere karşı ciddi bir silah anlamına gelir.
  • Kabızlık gibi sindirim ve boşaltım sistemiyle ilgili yaygın sorunlar için önleyici ve iyileştiricidir.
  • İçeriğindeki yüksek potasyum oranıyla kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riskini azaltır.
  • Kronik yorgunluğa iyi geldiği gibi gün içinde bitkin hissedilen anlarda da doğal enerji verir.
  • İçesinde kalsiyum ve magnezyum gibi kas – kemik gelişimiyle direkt ilişkili mineraller bulunmaktadır.
  • Hünnap şeker hastalığı için de tüketimi önerilen, doktorunuza danışarak güvenle tüketebileceğiniz mahsullerdendir.

Kuru Hünnap Nasıl Saklanır & Tüketilir?

Hünnap meyvesinin hem tam zamanında toplanması hem de doğallığı korunarak kurutulması sayesinde raf ömrü uzun olsa da doğru şartlarda saklayarak besin değerini korumak son derece önemlidir.

Kuru hünnap ürünümüzü ağzı kapalı olacak şekilde ambalajı içerisinde saklarken, ışık ve neme korunaklı bir yerde olmasına dikkat ediniz.

Hünnap kurusu tüketime hazır ürünlerimizden olduğu için tıpkı bir çerez veya ara öğün atıştırmalığı gibi her yerde yanınızda olabilir ve anında tüketilebilir. Dilerseniz ürünün farklı lezzetine ve faydalarına beslenmenizde daha çok yer açmak için tatlıların üzerine meyveli soslar yaparken bu meyveden faydalanabilir ya da kışa hazırlık evresinde leziz reçellerini yapabilirsiniz.

 

 

Ne kaliteden ne de doğallıktan taviz vermeden hazırladığımız taze ürünlerinizi siparişinizin onaylanmasından sonra kişiye özel olarak paketliyor, ürünün kendisi gibi ambalajını de özenle oluşturuyoruz. Herhangi bir nedenle iade etmek isterseniz koşulsuz para iadesi hakkınızı kullanabiliyor, ürününüzün güven içinde tadını çıkarabiliyorsunuz.

Gramaj açıklaması

Tüm ürünlerimiz dökme harman olduğundan dolayı  sipariş ile birlikte brüt olarak tartılıp paketlenmektedir. Satışta bulunan tüm ürünlerimizi  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık  kutu ambalajlar veya  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık şeffaf bidon ambalajlara koyarak müşterilerimize yolluyoruz.  1 Kg’lık Şeffaf polietilen Kutu ambalajımız 30-55 Gram, 2 Kg’lık Kutu ambalajımız 90 Gram,  3 Kg’lık Kutu ambalajımız 100 Gram, 5 Kg’lık Kutu ambalajımız 120 Gram, 1 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız  80 Gram, 2 Kg’lık şeffaf bidon ambalajımız 95 Gram , 5 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız 125 Gram dara değere sahiptir. Özelikle istenilmediği taktirdi Ürünlerimiz bu özel kutu veya ambalajlar la da gönderilebilmektedir, net değere sahip ürünler özel şefaf polietilen ambalajlarla gönerilmektedir. Siparişlerinizin net değere sahip olan bu ambalajla özellikle gönderilmesini talep ederseniz sipariş sonrası lütfen iletişim kurunuz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR