Hediyelik Kayısı Tabağı1,3 kg No 29
Hediyelik Kayısı Tabağı1,3 kg No 29
Hediyelik Kayısı Tabağı1,3 kg No 29
Hediyelik Kayısı Tabağı
Hediyelik Kayısı Tabağı

''Gönül Alan'' Hediyelik Kayısı Tabağı Lüks 1,3 Kg No 29

5,00
Fiyat : ₺520,00(KDV Dahil)

Dilin kemiği olmayınca insan insana nasıl da çabuk kırılıyor, bazen laf ağızdan uçup gidiyor, gönüller istemeden de olsa kırılıveriyor. Ancak merak etmeyin ''Gönül Alan'' Hediyelik Kayısı Tabağını bir kere görenin artık ne kırgınlığı ne de küskünlüğü kalıyor, tatlı yiyip tatlı konuşurken tatlı diller yılanı deliğinden çıkarıveriyor. Siz de üç günlük dünyada gönül almaktan güzel mi var mı, diyenlerdenseniz ''Gönül Alan'' Hediyelik Kayısı Tabağını bir an önce keşfetmenizi öneririz.

 

Dilin kemiği olmayınca insan insana nasıl da çabuk kırılıyor, bazen laf ağızdan uçup gidiyor, gönüller istemeden de olsa kırılıveriyor. Ancak merak etmeyin ''Gönül Alan'' Hediyelik Kayısı Tabağını bir kere görenin artık ne kırgınlığı ne de küskünlüğü kalıyor, tatlı yiyip tatlı konuşurken tatlı diller yılanı deliğinden çıkarıveriyor. Siz de üç günlük dünyada gönül almaktan güzel mi var mı, diyenlerdenseniz ''Gönül Alan'' Hediyelik Kayısı Tabağını bir an önce keşfetmenizi öneririz.

Kalp şeklindeki sevimli mi sevimli, şık mı şık özel tasarım kutusunun her bir bölmesinde ağızlara tat, gönüllere neşe, bünyeye enerji veren birbirinden renkli ürünleri görmenin mümkün olduğu ''Gönül Alan'' Hediyelik Kayısı Tabağında herkesin gönlüne göre bir lezzetin yer aldığını siz de hemen görebilirsiniz.

Organik mahsul kuru meyve ve kuru yemişlerden, ev yapımı tariflerle hazırlanan çikolataların şık hallerini, gökkuşağı gibi görünen drajelerden dışı çeşit çeşit malzemelerle kaplı yöresel lokum çeşitlerini bir arada bulabileceğiniz bu doğal ve geleneksel lezzet bombardımanı ile artık kalplerin kırılmasına, kırgınların küs kalmasına hiç de ihtimal kalmıyor gibi!

 

Paketlerimizin İçerisinde Olan Genel Ürün Çeşitleri;

Gün Kurusu Kayısı

Cevizli Gün Krusu Kayısı

Duble Fındıklı Kayısı Atomu

Antep Fıstıklı Kayısı Atomu

Gül Yapraklı Güllü Fitil Lokumu

Narlı Fitil Lokumu

Sade Fitil Lokumu

Kivi Aromalı Fitil Lokumu

Sütlü Sultan Fitil Lokumu

Kayısı Çikolatası

Fındıklı Kuru Kayısı

Sarı Kuru Kayısı

Cevizli Sar Kuru Kayısı

Fındıklı Sarı Kuru Kayısı

Cevizli Sucuk Köme

Antep Fıstıklı Muska Pestil Sarma

Ballı Fındıklı Pestil Sarma

Ceviz İçi

Gün Kurusu Kayısı Çekirdeği İçi

Antep Fıstığı Kaplamalı İçi Karamelli Sultan Lokumu

Kayısı Çekirdeği Draje Çikolata Kaplama

Kayısı Çekirdeği Çikolatası

Zereşk Kaplamalı İçi Çikolatalı Bohça Lokum

Çakıl Taşı Çikolata Kaplamalı Bohça Sultan Lokumu

Kadayıf Kaplamalı içi Çikolatalı Bohça Sultan Lokumu

Arapgir üzümü kurusu

Çifte Kavrulmuş Lokum

Kayısı Döneri

Meyveli Kayısı Döneri

Kayısı Cezeryesi

Vali Lokumu

Cennet Elması Kurusu

 

 

Ürünümüzün şöhreti  ve lezzeti de esasen buradan geliyor. Tadan bir daha alıyor almakla da kalmıyor eşine dostuna hediye yolluyor çünkü paket içeriğini oluştururken yeni kuru meyveler ve taze yeni üretim lokum draje kullanıyor, sipariş sonrası taze olarak hazırlıyoruz.

Türkiyenin her yerindeki dostlarınıza paketlerimizi özel notunuz ile hediye olarak yollayabilirsiniz. Bu kapsamda görsellerde ürünümüzün  hediyelik ambalaj çekimleri bulunmaktadır. Bu şekilde paket istenilmesi durumunda iletişim kurmanızı aksi taktirde ürün streç kaplama ve muhafaza ambalajı ile yolluyoruz.

Paket içerisine koyulacak her ürün haftalık olarak lezzet ve tazelik testine tabi tutulmakta uygun olmayan ürünleri kesinlikle paket içerisine konulmamaktadır.  Bu durumdan dolayı nadiren de olsa 1-2 üründe lezzet bütünlüğü ve tazelik sağlanması amacı ile paket görseli ve gramajına sadık kalmak şartıyla muadil kuru meyve ( kayısı hariç ), lokum ve draje çikolata ile değişim yapabilme hakkını saklı tutuyoruz.  

Tüm siparişler aynı gün kargoluyor  Türkiye’nin her yerine 1-3 gün içinde kargo ile teslimat yapıyoruz.

Paket içerisine koyulacak her ürün aylık olarak lezzet ve tazelik testine tabi tutulmakta uygun olmayan ürünleri kesinlikle paket içerisine konulmamaktadır. Bu durumdan dolayı yeri geldiğinde tad ve tazelik durumuna göre de olsa tüm ürünlerde lezzet bütünlüğü ve tazelik sağlanması amacı ile paket görseli benzeri olacak şekilde ve brüt gramajına sadık kalmak şartıyla muadil kuru meyve , lokum ve draje çikolata, ile değişim yapabilme hakkını saklı tutuyoruz. Verdiğiniz ücret hediye ürünün brüt gramajına verilen toplam değerdir. Görsel de belirtilen şekilde ürünlerin yeri miktarı veya şekli değişebilir.

Bu Ürün gramajı brüt olarak ölçerek, Kuru meyve veya lokumun ağırlık durumuna göre +-50 gram olarak hazırlıyoruz.

Ürünler ile alakalı aklınıza takılan herhangi bir durumda, Toplu sipariş taleplerinizde veya bahsedilen ürünü kendi zevkinize göre hazırlatmak için platform üzerinden bizimle iletişime geçebilir, Google’a “Bizim Yöre” Yazarak hakkımızdaki diğer +5000 sipariş yorumunu okuyabilirsiniz.

 

 

 

Gramaj açıklaması

Tüm ürünlerimiz dökme harman olduğundan dolayı  sipariş ile birlikte brüt olarak tartılıp paketlenmektedir. Satışta bulunan tüm ürünlerimizi  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık  kutu ambalajlar veya  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık şeffaf bidon ambalajlara koyarak müşterilerimize yolluyoruz.  1 Kg’lık Şeffaf polietilen Kutu ambalajımız 30-55 Gram, 2 Kg’lık Kutu ambalajımız 90 Gram,  3 Kg’lık Kutu ambalajımız 100 Gram, 5 Kg’lık Kutu ambalajımız 120 Gram, 1 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız  80 Gram, 2 Kg’lık şeffaf bidon ambalajımız 95 Gram , 5 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız 125 Gram dara değere sahiptir. Özelikle istenilmediği taktirdi Ürünlerimiz bu özel kutu veya ambalajlar la da gönderilebilmektedir, net değere sahip ürünler özel şefaf polietilen ambalajlarla gönerilmektedir. Siparişlerinizin net değere sahip olan bu ambalajla özellikle gönderilmesini talep ederseniz sipariş sonrası lütfen iletişim kurunuz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR