Muska & PestilFıstıklı Muska Pestil 1 Kg | Haftalık Üretim Taze Ürün  Malatya Yöresel Ürünü
Muska & PestilFıstıklı Muska Pestil 1 Kg | Haftalık Üretim Taze Ürün  Malatya Yöresel Ürünü

Fıstıklı Muska Pestil 1 Kg | Haftalık Üretim Taze Ürün Malatya Yöresel Ürünü

5,00
Fiyat : ₺169,90(KDV Dahil)

Fıstıklı Muska Pestil lezzetinin diğer pestil çeşitlerinden en önemli farkı içerisinde antep fıstıtğı bulunması ve ürünümüzün haftalık taze şekilde üretilip satışa konulmasıdır. Sarma muska pestilimizde fiyat  ve lezzet garantisinide veriyoruz beğenmezseniz iade alıyoruz !

Anadolu’da eskilerimiz yaz meyvelerini kışın, kış meyvelerini de yazın afiyetle yemek için birçok pesti çeşidini ortay çıkarmıştır. Bu yöntem ile meyvelerden öncelik olarak püreler elde edilmiş ve ardından da bu püreler incecik bir tabaka halinde kurutularak uzun süre lezzeti de şifası da kaybolmayan pestiller üretilmiştir.

Fıstıklı Muska Pestil İçerisinde;

İçerisine bal, pekmez, fındık, fıstık, ceviz gibi farklı malzemeler ilave edilen bu lezzet kağıt şeklinde kurutularak tüketildiği gibi, blok halde pestilden kesilerek de yenilebilmektedir.  Kurutulan ve şekil de verilebilen bu pestiller çok şifalıdır. Şifası asla kaybolmayan pestiller fıstıklı muska pestili şeklinde de tercih edilmektedir. Kan yapıcı özelliği taşıdığı gibi kansızlık problemi çeken kişiler için de birebirdir. Çok önemli bir selenyum kaynağıdır.

Fıstıklı muska pestili tüketiminde sindirim ve kabızlık sorunu yaşamazsınız. Balgam söktürücü bir özelliği de sahiptir. Sağladığı sağlık ile ender gıdalardan biri olan fıstıklı muska pestili kanseri önler ve herkesin hemen hemen her gün tüketmesi önerilir. A vitamini ve çinko birbirlerini tamamlayan ikili gibidirler. Bu neden ile beslenmede A vitaminine dikkat ederken çinko alımına da özen göstermek gerekir. Düzenli ve belli miktarlarda tüketildiği taktirde selenyum seviyesini dengeler. İçerisindeki selenyum sayesinde vücudun bağışıklık sistemini destekler ve özellikle de tiroid tedavisine büyük derecede destek olur. Enerji vermesinin yanı sıra daha sağlıklı olmaya da yardımcı olur. Kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riskini önemli derecede azaltır. Soğuk havalarda belli bir miktar tüketildiği taktirde içinizin ısınmasına da yardımcı olur. Şeker ihtiyacınızı özellikle de içerisinde rafine şeker olmayan pestiller sağlıklı bir şekilde giderir ve dengeler.

Damak tadınıza da hitap edecek olan fıstıklı muska pestili uygun fiyatları ve yapımındaki doğal yöntemler ile bizimyore.com.tr adresinde bulunmaktadır. Kapınıza kadar güvenli ve taze bir şekilde ulaştırılan fıstıklı muska pestilinin tüketimi çok önemlidir. Sizler de birçok sağlık sorunu ile savaşan fıstıklı muska pestilini almak istiyor iseniz bizimyore.com.tr sitesine göz atabilirsiniz.

Gramaj açıklaması

Tüm ürünlerimiz dökme harman olduğundan dolayı  sipariş ile birlikte brüt olarak tartılıp paketlenmektedir. Satışta bulunan tüm ürünlerimizi  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık  kutu ambalajlar veya  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık şeffaf bidon ambalajlara koyarak müşterilerimize yolluyoruz.  1 Kg’lık Şeffaf polietilen Kutu ambalajımız 30-55 Gram, 2 Kg’lık Kutu ambalajımız 90 Gram,  3 Kg’lık Kutu ambalajımız 100 Gram, 5 Kg’lık Kutu ambalajımız 120 Gram, 1 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız  80 Gram, 2 Kg’lık şeffaf bidon ambalajımız 95 Gram , 5 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız 125 Gram dara değere sahiptir. Özelikle istenilmediği taktirdi Ürünlerimiz bu özel kutu veya ambalajlar la da gönderilebilmektedir, net değere sahip ürünler özel şefaf polietilen ambalajlarla gönerilmektedir. Siparişlerinizin net değere sahip olan bu ambalajla özellikle gönderilmesini talep ederseniz sipariş sonrası lütfen iletişim kurunuz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR