Kuru MeyveDoğal Vişne Kurusu 1 Kg | Yeni Mahsül Taze Ürün
Kuru MeyveDoğal Vişne Kurusu 1 Kg | Yeni Mahsül Taze Ürün

Doğal Vişne Kurusu 1 Kg | Yeni Mahsül Taze Ürün

4,50
Fiyat : ₺174,90(KDV Dahil)

Vişne  Mayhoş tadı ile yaz aylarının popüler meyvesidir. Bu eşsiz lezzeti her mevsim aynı tazeliği ve lezzetinde tüketmek sizlere sunuyoruz. Vişne kurusu başta Malatya Yeşilyurt ilçesinde olmak üzere aynı bölgede yetişen diğer ilçelerdende temin edilmektedir. Siparişlerinin aynı gün kargolanır. Ürünümüze güveniyoruz koşulsuz iade ve lezet garantisi veriyoruz. 

Yılın belli mevsimlerinde yetişen bir çok meyveler bulunmaktadır. Belirli zamanlarda yetişen meyveleri tüketmek isteyen bir çok tüketici ise sevdikleri meyveleri kurutma yöntemine gitmekte ya da kurutulmuş bir şekilde satın almak istemektedir. Bir çok meyve hemen temin edilememekte yılın belirli aylarında ulaşılabilmektedir. Temin edilse bile 2-3 gün içinde tüketilmesi gerekir. Vişne kuruduktan sonra uzun süre dayanıklılığa sahiptir. Bu durum o efsane lezzeti yılın her mevsiminde tadmanızı sağlar.Doğal Vişne kurusu temin edebilmenin en iyi yolu elbette bizim yörenin online mağazasıdır. Bizim Yöre markası ise vişne kurusu ürünlerinde büyük bir lezzet yakalamış ve müşterilerinin favori kuru meyvecisi olmuştur.

Kiraz Kurusu Nasıl Yapılıyor ?

  • Özellikle Malatya yeşilyurt başta olmak üzere Vişne yetiştiren tüm ilçelerinde kurutma yapılmaktadır.
  • En güzel vişneler dalından toplandıktan sonra kurutmak için ayrılırç
  • Sapları koparılmadan güneşle doğrudan temas edeceğiaçık alana serilir.
  • Serilen vişnelerin rengi kırmızıdan siyaha dönüşecektir.
  • Yaklaşık 6 gün süren kurutma sürecinde tane vişnenin her yerinin aynı renk ve kuruluğa sahip olması için 2 günde alt üst edilerek karıştıırılır ve kuruma tamamlanır.
  • Toplanan kurutulmuş vişneler istiflenerek güneş ve nem görmeyen depolarda muhafaza edilir.

Vişnenin içerisinde bulunan yüksek sıvı yüzünden kurutulması ile birlikte ağırlığını yüksek oranda kaybetmektedir. Vişnenin içerisinde yer alan suyun buharlaşması ile meyvenin en yalın hali kalmaktadır. Vişne kurusu canınız bir şeyler atıştırmak istediğinde, televizyon izlerken, dışarıda canınız tatlı çektiğinde ve bunun gibi bir çok alanda kolay bir şekilde hızlı tüketebileceğiniz sevilen kuru gıdalar arasında yer almaktadır.

Vişne kendi özel rengi ve lezzeti ile birlikte Türkiye de belirli bir kesimin çok tercih ettiği besinlerden birisidir. Yaz aylarında tabaklarda çok bulunmaması ile bilinen vişne ekşiliği ile birlikte kurutulmaya yüz tutan gıdadır. Kurutulmuş vişne bir çok kişinin saf vişneyi sevmemesi görüşünü değiştirmiştir. Kuru vişne tüketen bir çok kişi vişneye karşı ön yargılarını kırmış ve eski düşüncelerini artık yeni yargılar almıştır.

Bizim Yöre Vişne Kurusu ürünü, yüksek protein değeri ve karbonhidrat dolu bir vitamin deposudur. Kuru gıdalar arasında çok tercih edilen bir ürün olan vişne kurusu fiyatı da Bizim Yöre internet sayfası aracılığıyla uygun rakamlara kapılarınıza kadar gönderilmektedir. Özellikle güvenli alışveriş ve taze ürün gönderimi ile adından oldukça söz ettiren markamız; gıdalarının lezzeti ile de birlikte bir çok kişinin kuru gıda ve diğer ürün satın alımlarında ilk tercihleri olmaktadır.

Gramaj açıklaması

Tüm ürünlerimiz dökme harman olduğundan dolayı  sipariş ile birlikte brüt olarak tartılıp paketlenmektedir. Satışta bulunan tüm ürünlerimizi  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık  kutu ambalajlar veya  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık şeffaf bidon ambalajlara koyarak müşterilerimize yolluyoruz.  1 Kg’lık Şeffaf polietilen Kutu ambalajımız 30-55 Gram, 2 Kg’lık Kutu ambalajımız 90 Gram,  3 Kg’lık Kutu ambalajımız 100 Gram, 5 Kg’lık Kutu ambalajımız 120 Gram, 1 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız  80 Gram, 2 Kg’lık şeffaf bidon ambalajımız 95 Gram , 5 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız 125 Gram dara değere sahiptir. Özelikle istenilmediği taktirdi Ürünlerimiz bu özel kutu veya ambalajlar la da gönderilebilmektedir, net değere sahip ürünler özel şefaf polietilen ambalajlarla gönerilmektedir. Siparişlerinizin net değere sahip olan bu ambalajla özellikle gönderilmesini talep ederseniz sipariş sonrası lütfen iletişim kurunuz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR