ReçelDoğal Ev Yapımı Kayısı Reçeli 1 Kg | Taze Yaş Kayısıdan Yapılan
ReçelDoğal Ev Yapımı Kayısı Reçeli 1 Kg | Taze Yaş Kayısıdan Yapılan

Doğal Ev Yapımı Kayısı Reçeli 1 Kg | Taze Yaş Kayısıdan Yapılan

5,00

Kahvaltı sofralarının en tatlı, en değişmez ve en sevilen ürünlerinden olan reçelleri hepimiz çok seviyoruz. Reçel dendiğinde akla ilk gelen seçeneklerden olan kayısı reçeli ise tüm aile bireylerinin herkesin gözdesi. Siz de kayısı reçeli tadına bayılıyor ancak size çocukluğunuzu hatırlatacak o doğal lezzeti bulamıyorsanız, aradığınız ürünü bulduğunuzdan artık emin olabilirsiniz. Kayısı reçelimiz Özenle dalından toplanmış yaş kayısılarıdan yapılmıştır. %100 ev yapımıdır.

Kayısı Reçeli Nasıl Yapılır?

Malatya’nın en meşhur ürünü olan doğal kayısılar organik koşullarda bol su ve ışıkla büyütülür. Tek tek seçilen kaliteli kayısıların uygun bulunmayanları memnuniyetiniz düşünerek ayıklanır ve taze kayısılar kasalarla üretim yerimize götürülür.

Doğallığına hiçbir el değmeden çekirdekleri çıkarılıp tencerelere alınan kayısılara şeker, su gibi diğer malzemeleri eklenir ve içinde asla doğal olmayan katkı maddelerine yer verilmeden karıştırılarak kıvam alana değin pişirilir.

Steril koşullarda soğuması sağlanan kayısı reçeli sizin için düşünülmüş korunaklı ve özel paketlerinde gönderilir.

Kayısı Reçeli Bozulur mu?

Kolay kolay bozulmayan, doğallığı nedeniyle her tüketildiğinde aynı lezzeti sağlayan kayısı reçelimiz, güneş ve nem olmayan kuru bir ortamda saklanmalıdır. Dileyenler daha ferahlatıcı bir lezzet için reçellerini buzdolabında saklayabilir. Serin ve kuru yerde reçelimizin aylarca tazeliğini koruması mümkündür.

Kayısı Reçeli Nasıl Tüketilir?

Pek çok kişi kayısı reçelini yalnızca kahvaltılık olarak tüketmekten hoşlanır. Oysa kayısı reçeliyle hazırlanabilecek pek çok özel tarif vardır.

Sıcak ekmeğinizin üzerine sürer sürmez kendini salan ve ağızda dağılan bu tatlı mı tatlı ürünle, aynı şekilde hamur işlerine lezzet katmak mümkün. Turtalar, meyveli pastalar ve kurabiyeler için hazır satılan şekerli ürünlerden çok daha sağlıklı bir aroma arayanlar için tam kıvamında kayısı reçeli ürünümüz idealdir.

Çocuklarınız sabah telaşıyla evden fırlayıp okulda ne olduğunu bilmediğiniz, pek de hijyenik olmayan hazır yiyeceklere saldırır. Oysa sizin tüm bu acele içinde yalnızca saniyeler içinde ekmeğe sürüp verdiğiniz kayısı reçelimizle çocuğunuza tüm gün doğal bir enerji vermeniz mümkündür.

 

 

Memnun kalmadığınız her ürünü hiçbir koşul olmadan geri kabul eden ve doğallığına güvenen Bizim Yöre ekibi, sektördeki en sık tercih edilen adreslerdendir. Bizim güvencemiz ve kalitemizle babaannenizin raflarında görmeyi özlediğiniz o eski, o doğal ve tam kıvamında kayısı reçeli ürünüyle her gün kahvaltıları iple çekeceğinize emin olabilirsiniz.