BaharatDibek Kahvesi 1 Kg | Siparişten Sonra Dövüm !
BaharatDibek Kahvesi 1 Kg | Siparişten Sonra Dövüm !

Dibek Kahvesi 1 Kg | Siparişten Sonra Dövüm !

5,00
Fiyat : ₺159,90(KDV Dahil)

Kahvesiz gün geçirmeyenleri elit bir kahve lezzetiyle tanıştıracak olan dibek kahvesi, buram buram kokusu ve tüten dumanıyla sohbetlerinize keyif katmaya kapınıza geliyor. Klasik Türk kahvelerinden ayrı tutulması gereken ve oldukça özel bir formüle sahip olan dibek kahvesi, alanındaki benzersiz ürün çeşitliliği ve 10 seneyi aşkın tecrübesiyle farkını gösteren Bizim Yöre kalitesiyle sizlerin karşısına çıkıyor.

Kahvesiz gün geçirmeyenleri elit bir kahve lezzetiyle tanıştıracak olan dibek kahvesi, buram buram kokusu ve tüten dumanıyla sohbetlerinize keyif katmaya kapınıza geliyor. Klasik Türk kahvelerinden ayrı tutulması gereken ve oldukça özel bir formüle sahip olan dibek kahve, alanındaki benzersiz ürün çeşitliliği ve 10 seneyi aşkın tecrübesiyle farkını gösteren Bizim Yöre kalitesiyle sizlerin karşısına çıkıyor.

Dibek Dövme Kahvesi Nedir?

Dibek kahvesinin bildiğimiz kahveden farkı, tohumlarının oldukça özel bir aromaya sahip olması ve bu kaliteli kahve çekirdeklerinin özel yöntemlerle dövülmesidir.

Kahve, ismini aldığı dibek adı verilen büyük taş havanlar içerisinde özenle tanelerine ayrıldıktan sonra sizler için hazır hale gelir ve sizin el lezzetinizle pişirilerek sunulur.

Pişirimi çok pratik olan dibek kahvesi nerenin ve nereden geliyor bilmek, doğal ürünü bulmanız için çok önemli. Ne yazık ki doğal ve orijinal olanını bulmanın artık çok zor olduğu dibek kahvenin en has hali, sizler için bizim tarafımızdan özgünlük garantisiyle elde ediliyor.

Dibek Kahvesinin Faydaları Nelerdir?

Dibek kahvesini düzenli tüketmenin bolca faydası bulunuyor, ayrıca öğün sonrası içilen dibek kahvesinin sindirimi ve hazmı kolaylaştırdığı biliniyor.

Dibek kahvesi ile zayıflayanlar üründen oldukça memnun, öyle ki metabolizma canlandıran kaliteli kahvemiz aynı zamanda uzun süre tok hissedilmesini sağlıyor.

Stresle baş etmek isteyenlerin günde bir fincan dibek kahvesinden içerek sinir sistemini onarması mümkündür.  Ayrıca yine düzenli tüketimle bu özel kahvenin ağız kokusu sorununa da çözüm olabildiği görülüyor.

Dileyenler cildinin bakımı için doğal bir çözüm olarak bu kahveyi afiyetle içtikten sonra telvesini tüm vücudu ve yüzünde peeling olarak kullanabilir.

Dibek Kahvesi Nasıl Yapılır?

Gelelim kahve keyfini katlamak isteyenlerin ürünü nasıl hazırlayabileceğine. Aslında çok pratik olan bu kahvenin hazırlanması için evinizdeki herhangi bir kahve makinasını kullanabilirsiniz.

Cezvede hazırlayarak el lezzetini kahveyle buluşturmak isteyenler cezveyi suyla doldurup fincan başına 1 tatlı kaşığı kahveden ilave edip ağır ağır karıştırarak kahvelerini hazırlaması mümkündür.

 

Elit bir kahve keyfi deneyimlemek isteyenler için tamamı doğal ve organik kahve çekirdeklerinin öğütülmesiyle elde edilen ürünlerimiz, sizlere özel ambalajlarla iletilir. Bozulmaya karşı özel tasarlanan ambalajlarla gelen, sizin siparişiniz sonrasında taze olarak hazırlanan kahvemizin tadına doyum olmaz.