Doğal SabunBıttım Sabunu Doğal El Yapımı 1 Adet
Doğal SabunBıttım Sabunu Doğal El Yapımı 1 Adet

Bıttım Sabunu Doğal El Yapımı 1 Adet

5,00
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)

Doğal malzemelerden oluşturulan bıttım sabunu içeriğinde yabani fıstık yağı ve menengiç yağı bulunmaktadır. Ürünümüz el yapımı ve doğaldır. Adet olarak satışı yapılmaktadır. Ortalam 120-150 gram ağırlığındadır.

Saç ve deri dökülmelerine karşı olumlu etkiler gösterebilen malzemeler her zaman insanlar tarafından tercih edilmektedir. İçeriğinde kimyasal malzemelerin bulunduğu ürünler yerine doğal malzemeleri kullanmayı düşünen kişiler için bıttım sabunu muhteşem bir seçim olacaktır. Doğal malzemelerden oluşturulan bu sabunun içeriğinde yabani fıstık yağı ve menengiç yağı bulunmaktadır. Bıttım kelimesi üretildiği yörede yabani fıstığa verilen isimdir. Sabunun hızlı bir şekilde yayılan ismi de buradan gelir.

Saç ve deride muhteşem etkiler gösteren sabunun kullanımı oldukça kolaydır. Düzenli olarak kullanıldığında saçlarda kepek oluşumunu engeller ve saçları çok güçlü bir hale getirir. Deri üzerinde oldukça olumsuz etkiler gösteren mantar ya da egzama gibi cilt rahatsızlıklarında da kullanılabilecek destek ürünlerinden bir tanesidir.


Bıttım Sabunu Nasıl Kullanılır ?


Besleyici özelliği ile birçok problemi ortadan kaldırmayı başaran bıttım sabununu kullanmak da son derece kolaydır. İnsanların ekstra bir işlem yapmasına gerek olmaz. Direkt olarak insanlar banyolarını yaparken kimyasal şampuanlar yerine bıttım sabunu kullanırlar. Doğru bir şekilde kullanmak için ilk olarak köpürtmek gerekir. İyice köpürdükten sonra saça masaj yapılarak uygulanabilen bir üründür. Duş alınırken 2-3 defa uygulanması yeterli olacaktır.

Gün içerisinde düzenli olarak yüzlerini yıkayan ve cilt sorunları yaşayan kişilerin de bu sabunu düzenli olarak kullanması doğru bir tercih olur. Yüzlerini yıkadıkları birkaç defada bu sabunu kullanan kişiler cilt problemlerinde yaşanan azalmaları rahatlıkla görüntüleyebilirler.


Bıttım Sabunu Nereden Alınmalı ?


Yaşadığımız dönemde doğal ürünler bulmak çok zor bir hal aldı. Doğal olduğunu iddia eden ancak kimyasal malzemeler kullanılarak üretilen binlerce ürün yer alıyor. Bunun bilincinde olan kişiler de sektöründe kendisini kanıtlamış olan firmalara yönelim gösteriyorlar.

Çok uzun süredir doğal ürünleri insanlar ile buluşturmayı hedefleyen ve bunda başarılı olan firmamız bıttım sabunu satışlarında da ülkenin en önde gelen adresleri arasında yer alıyor. Sitemizde farklı amaçlar için çok sayıda doğal ürün bulunurken bu ürünler arasından seçilen bıttım sabununu çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Siparişleriniz hemen kargoya teslim edilecek ve olabilecek en kısa sürede adreslerinize ulaştırılacaktır.

Gramaj açıklaması

Tüm ürünlerimiz dökme harman olduğundan dolayı  sipariş ile birlikte brüt olarak tartılıp paketlenmektedir. Satışta bulunan tüm ürünlerimizi  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık  kutu ambalajlar veya  1 Kg , 2 Kg, 3 Kg ve 5 kg lık şeffaf bidon ambalajlara koyarak müşterilerimize yolluyoruz.  1 Kg’lık Şeffaf polietilen Kutu ambalajımız 30-55 Gram, 2 Kg’lık Kutu ambalajımız 90 Gram,  3 Kg’lık Kutu ambalajımız 100 Gram, 5 Kg’lık Kutu ambalajımız 120 Gram, 1 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız  80 Gram, 2 Kg’lık şeffaf bidon ambalajımız 95 Gram , 5 Kg’lık Şeffaf bidon ambalajımız 125 Gram dara değere sahiptir. Özelikle istenilmediği taktirdi Ürünlerimiz bu özel kutu veya ambalajlar la da gönderilebilmektedir, net değere sahip ürünler özel şefaf polietilen ambalajlarla gönerilmektedir. Siparişlerinizin net değere sahip olan bu ambalajla özellikle gönderilmesini talep ederseniz sipariş sonrası lütfen iletişim kurunuz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR